Suknie ślubne 2017 – najgorętsze trendy

 

Moda to coś, czego nie da się zatrzymać. Biegnie jak szalona, przynosząc nam wraz z każdym kolejnym sezonem nowe trendy. Dotyczy to również mody ślubnej. Szczególnie widać to po sukniach ślubnych. Jakie więc suknie będą modne w 2017 roku?

Rękawy odsłaniające ramiona

Koronkowe rękawy zsunięte z ramion to swoiste must have w nowym sezonie. Nie oznacza to jednak, że ramiona muszą być całkiem gołe. Niektórzy projektanci stawiają bowiem na zsunięte rękawy z koronki a na ramiona proponują cieniutką woalkę.

Powrót kokardy

Ta zniknęła z ślubnych trendów w połowie ubiegłego stulecia. A dzisiaj powraca i to z klasą. Kokarda musi być wyrazista, duża, nawet wręcz przesadzona. Ważne jednak, aby była w odcieniu sukni. A gdzie się znajduje? Projektanci proponują kokardy pod szyją, w talii, a nawet a trenie.

Hafty, koraliki, koronki

One modne były w 2016 i modnymi pozostają również w 2017 roku. Najbardziej charakterystyczne ich użycie dotyczy zdobienia góry sukni, przeważnie jest to suknia dwuczęściowa z gorsetem, podczas gdy jej dół jest prosty, wręcz minimalistyczny. Ważne też, by przy haftach, koralikach i koronkach nie stosować satyny, bo całość będzie chaotyczna.

Trendy 2017 to odpowiedź na poczucie estetyczne różnych osób. Każda Panna Młoda znajdzie więc coś idealnego dla siebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *